2011 m. rugsėjo 3 d., šeštadienis

In the middle of nowhere

Tai va. Pirmoji diena toli toli nuo namų, draugų, gimtosios kalbos ir šiaip bet ko pažįstamo. Nesiskundžiu :) Bet gal pradėsiu nuo pradžių.

O viskas prasidėjo ankstyvą penktadienio rytą netrumpa kelione į Varšuvą. Ten oro uoste sėdusi į lėktuvą, sąlyginai greitai pasiekiau Amsterdamą, iš kurio, kartu su kitais 3 bendražygiais, praleidę maždaug 11 val. savo gyvenimėlio 10km aukštyje, pasiekėme Honkongą. Pirmas įspūdis - "O Dieve, koks milžiniškas oro uostas". Niekad nemaniau, kad bagažo teks važiuoti traukiniu. Milžiniškas ir miestas. Ne kiek ploto dydžiu, kiek pastatų aukščiu. Žavi tai, kad dangoraižių fone driekiasi kalnai, vanduo, miškai.

Įdomus ir pats miestas. Labai. Ir kvapas įdomus. Jau dabar suprantu, ką reiškia "užuosti Kiniją", nes kvapas tikrai specifinis. Oras..? Kitoks nei tikėjausi. Nėra siaubingai karšta, bet dėl didžiulės drėgmės gali jaustis lyg būtum pirtyje. Tai slegia. Bet sako, kad priprantama, todėl nesijaudinu:)

Pats koledžas įspūdingas. Nors kambarėlis nedidelis, vietos nedaug, bet visa kita.... Baseinas, sporto salės, aikštės, valgykla, pati gamta - tai daug daugiau nei ir galėjau tikėtis. O ir vieta nebloga. Nors nėra centre (iki jo gera valanda kelio autobusu), bet visko, ko reikia, įsigyti galima visai čia pat.

Beje, teko šiandien paragauti ir tradicinio kinietiško deserto. Nepasakysiu kas konkrečiai ten buvo, bet skonis tikrai keistas (kažkaip keistai paruošti rudieji ar juodieji (nepamenu, nors buvo juodi:D) ryžiai migdoliniam padaže). Valgoma, bet daugiau nekartočiau.. ;D

P.S.Turiu nuostabų buddy, dar nuostabesnes roomies, visi nori susipažinti, padėti, kuo daugiau parodyti. Ko daugiau ir reikia. :)

Firsties!. :) 

3 komentarai:

 1. Beata, tu šaunuolė.Tik dabar sužinojau kur tu išvykai mokintis. WOW... Sėkmės tau ten, ir dalinkis daaaug įspūdžių ir nuotraukomis :}

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip jau gavos netyčia :) Dėl nuotraukų nežinau (nes kol kas neturiu savo fotoaparato, tai nebent kitų foto gavusi įmesiu), bet įspūdžiais tai būtinai!

  AtsakytiPanaikinti
 3. o viespateliau beata, nevalgyk ryziu! akys susiaures :DDD
  sekmes tau dideliausios!
  Aiste*

  *Kazlu Ruda

  AtsakytiPanaikinti