2011 m. rugsėjo 5 d., pirmadienis

The longest Alcohol Awareness ever and Flea Market

Labas vakaras (o gal derėtų sakyti "laba diena", pas Jus tikriausiai dar saulė šviečia, o aš jau miegoti ruošiuosi :) ) !

Kas gero vyko šiandien? Šiandien prasidėjo Orientation Week, kurios metu būsim iš visų pusių užspausti informacijos, teks padaryti galutinius pasirinkimus ir t.t.t. Pagrindinė veikla šiandien - vieno iš pagrindinių TB skirtumų nuo įprastų mokyklų programų, CAS (Creativity, Activity, Campus and Community Service) veiklų, pristatymas, ypatingai trečiosios dalies - Service, kuri lietuviškai vadintųsi "tarnyba" ar kažkaip pan.  Išsirinkti bus labai sunku, nes iš viso siūloma 86 užsiėmimai ir visi labai įdomūs - nuo nardymo tarp koralų iki pagalbos nėščioms paauglėms. Na bet dar visa savaitė, gal kaip nors...:)

Dar šiandien daug kalbėjome apie taisykles etc., ypatingai apie alkoholį (tai buvo ilgiausias pokalbis apie alkoholį per visą mano gyvenimą - 1,5 val.). Kas keisčiausia, nebuvo bandoma įrodyti mums kaip alkoholis yra blogai, kad jį vartodami mirsim ar pan. dalykus, nors, žinoma, koledže jį vartoti draudžiama. Diskutavom apie alkoholio vartojimą savose šalyse, Honkonge esančius įstatymus, koledžo taisykles.

Vos nepamiršau. Šiandien koledže buvo atsidaręs blusų turgelis, kurio metu buvo galima įsigyti daug naudingų daiktų, paliktų buvusių studentų. Labai pigu, o ir surinkti pinigai nenueina veltui - labdarai. :)

P.S. Po vakar vykusio atidarymo šou, bloko susipažinimo ir vakarėlio bei šiandieninių vakaro žaidimų jau prisimenu daugiau nei 20-ies žmonių vardus (o tai tikrai daug kaip po dviejų dienų...;D)!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą