2011 m. rugsėjo 1 d., ketvirtadienis

Mažiau nei 24 val. ir kylam!

Sveiki.

Tai pirmas mano įrašas šiame bloge, todėl, matyt, reikėtų prisistatyti. Esu Beata Vekeriotaitė. Iš mažo miestelio Vilkaviškio rajone -Virbalio. Gal ir gyvenimo ironija, bet beveik 18 metų pragyvenusi nei 2 tūkst. gyventojų neturinčiame miestelyje, jau ryt keliu sparnus ir iškeliauju į daugiau nei 7 milijonus talpinantį Honkongą.

Mokysiuosi ten pagal Tarptautinio Bakalaureato programą Li Po Chun United World College. Daug kas išgirdę minimą "koledžą", baugiai atrodančias TB raides, o dar ir pati šalis ganėtinai tolima, stebisi, kaip nebijau. Bijau, žinoma, kad bijau. Vis dėlto, vykstu viena iš Lietuvos, o ir TB programa ne iš lengvųjų (be to, akivaizdu, kad viskas vyks anglų kalba). Bet noriu, matyt, dar labiau. Visad traukė nepažintos kultūros (o ten jų bus laaabai daug!), seniai svajojau išmokti, na ar bent pramokti, kinų kalbą, todėl, manau, laukia smagūs metai! :)

Nevarginsiu ilgais rašiniais, todėl pradžiai tiek. Įspūdžius iš TEN, nuotraukas etc., jei netingėsiu labai/turėsiu laiko (;D), talpinsiu čia.

Beje, šiandien www.bernardinai.lt pasirodė straipsnelis/interviu apie mane. Jei įdomu, peržvelkit: http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-09-01-beata-vekeriotaite-viena-mano-svajoniu-mokytis-kembridze/68040/comments#list

Smagaus rugsėjo 1-osios vakaro!1 komentaras: