2011 m. rugsėjo 16 d., penktadienis

Pirma tikra savaitė

Hey.

Na va, taip greitai ir prabėgo pirma savaitė, kuomet jau vyksta pamokos, tenka daryti namų darbus ir šiek tiek pasimokyti. Gal dėl to ji tokia trumpa pasirodė, kad antradienį Honkonge tradicinis Mid Autumn Festival ir pamokų nebuvo :)

Mokymosi sistema čia visiškai kitokia. Turime pamokų tvarkaraštį 7-ioms dienoms (ne ne, savaitgaliais pamokos nevyksta). Tai - vienas ciklas. Pvz.: kiekvieną pirmadienį turime skirtingas pamokas, o šiandien - 6 diena. :) Iš pradžių atrodė kiek komplikuota, bet iš tikrųjų tai padeda neįsivelti į rutiną. Pamokos prasideda 7:30 ir trunka iki 13:30/14:00. Kasdien - po 5 pamokas (nors aš turiu bent po vieną laisvą pamoką kasdien) :) Ar sunku? Dar ne, bet žinant, kad kai kuriuos dalykus, kuriuos mokysimės čia, Lietuvoje mokosi pirmakursiai universitetuose, darosi baugoka.

Vakar koledže vyko Global Issues Forum (vyksta kiekvieną ketvirtadienį), kurio metu diskutavome apie policijos brutalumą įvairiose pasaulio šalyse. Buvo tikrai įdomu.

Šiandien - išragavom įvairaus tradicinio kiniečių valgio netoliese esančiame restorane Dim Sam. Na, maistas tikrai kitoks nei Lietuvoje, bet visai skanu. Toliau laukia filmų vakaras (kiekvieną penktadienį), o ryt - talentų pasirodymai Cafe. Smagiai gyvenam :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą