2011 m. rugsėjo 25 d., sekmadienis

Veikiam

Na ką, pirma savaitė ne vien su pamokomis, bet ir užklasine veikla, jau baigėsi. Labai viskas įdomu, galiu teigti. Kas galėjo pamanyti, kad Beata kada nors gyvenime mokysis baleto ar prižiūrės mažus vaikus? ;D Jei ne LPC, kažin ar net būčiau pagalvojus apie tokius veiklas.

Savaitgalis taip pat praėjo labai greitai, nes veiklos tikrai buvo. Vakar mokiausi tradicinio kiniečių šokio - lion dance. Žiūrint iš šalies šis šokis atrodo labai paprastas, bet šiandien ryte pajaučiau visus turimus raumenis. ;D Beje, šiandien dar ir triatlono varžybas turėjome. Buvo dvi dalys - komandinės varžybos (kuriose ir pati sudalyvavau - myniau dviratį) bei individualios. Komandinės varžybos - be varžymosi (nebuvo nei vietų, nei prizų, bet buvo laaabai smagu), bet individualios tai ohoho.... Pirmos vietos laimėtojas finišavo per vos kiek daugiau nei 19min (300m plaukimo, 4km dviračio mynimo, 2km bėgimo). Labai gerų sportininkų čia turim :)

Ai ir dar, šiandien buvo antrasis Voice. Klausėmės kalbos apie debesis. Buvo labai įdomu. Ar žinojot, kad yra tokia bakterija, kuri gali "paskatinti" lietų iš debesų? Dabar jau žinosit. :)

2 komentarai:

  1. wow! kokios įdomios paskaitos ten pas tave :)) turėsi paskui mums pravest, užsirašinėk :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Fainai ten jum :)) Džiugu skaityti, kad tau taip šauniai ten sekasi

    AtsakytiPanaikinti