2011 m. spalio 20 d., ketvirtadienis

UWC Day

Vakar koledže vyko labai įdomus dalykas - UWC Day. Pamokos nevyko, bet išmokom ir sužinojom tikriausiai daug daugiau nei galėjom tikėtis.

Diena prasidėjo užsiėmimais su UWC Alumni. Galėjom rinktis 2 užsiėmimus iš 8. Visi labai skirtingi, bet vienodai įdomūs ir įkvepiantys. Visų pirma, man teko galimybė išklausyti Kelvin Ling, baigusį LPC UWC 2007-aisiais. Vaikinas jaunas, bet nuveikęs daugiau nei kiti nuveikia per visą gyvenimą. Baigęs biomedicinos mokslus Londone, jau kurį laiką šviečia žmones sveikatos srityje (ypatingai ŽIV/AIDS) kaimo vietovėse Kinijoje, 2 mėnesius šiuo tikslu praleido ir Kenijoje. Antrasis žmogus, su kuriuo teko pabendrauti - 1997 metais LPC UWC baigęs bosistas, aranžuotojas ir prodiuseris Leonard Lee. Pradėjęs savo karjerą sociologijos srityje, vėliau atrado save muzikoje. Dabar groja su žymiais Kinijos muzikantais ir believes in education through rock ‘n' roll! 

Toliau vyko mokinių bei mokytojų prezentacijos įvairiomis temomis. Aš išklausiau tris:
1. Kelionės į Šiaurės Korėją refleksija (kasmet grupė mokinių iš LPC keliauja į Šiaurės Korėją)
2. Kelionė į Šiaurės ašigalį (mokinys, vasaros pabaigoje keliavęs į Šiaurės ašigalį pasidalino įspūdžiais.)
3. Living through Drug Wars (merginos iš Kolumbijos bei Meksikos supažindino su esama situacija jų šalyse, vykdomus "karus prieš narkotikus" etc. Tikrai baisūs dalykai vyksta.)

Na, po to dar vyko keletas paskaitėlių ir pan. Labai įdomu.

Rytoj koledžui taip pat labai svarbi diena - oficialus Assembly Hall atidarymas. Visi labai laukia, daug ruošiasi, kadangi sulauksim itin garbingų svečių. Jei įdomu - šį renginį bus galima sebėti internetu http://www.ustream.tv/channel/lpcuwc

1 komentaras:

  1. Labai gražus buvo renginys. Aš pasinaudojau ta galimybe. Gražu buvo žiūrėti į tradicinius kinų šokius. Įspūdinga. Labai įdomūs ir kiti pasirodymai. Man patiko. :)

    AtsakytiPanaikinti