2011 m. lapkričio 12 d., šeštadienis

O mums labai smagu!

Beveik mėnesiui praėjus nuo paskutinio įrašo čia, sumąsčiau, kad visai laikas būtų pasipasakoti, nes vyko daaug visko:}

Visų pirma - Block Activity. Lapkričio 2-ąją po pamokų visi blokai (nepamenu, ar minėjau tai, bet gyvenam 4-iuose blokuose) kartu veikė įvairias veiklas. Manojo (1-as blokas, pats geriausias, nuostabiausias, etc.) bloko žmonės keliavo žaisti boulingo. Labai smagiai praėjo laikas. Kiti blokai "apturėjo" žygį, leido laiką ledo arenoje, grožėjosi kažkokiu sodu. Tokių dienų per metus būna keletas. Manau, kad idėja pati yra labai gera, nes itin suartina žmones, įsitraukia į veiklas net ir tie, kurie šiokiom dienom bendravimui laiko netranda.

Kitas labai įdomus dalykas - Host family weekend (lapkričio 6). Tai kasmet organizuojama veikla, kurios metu UWC alumni, vietinių mokinių tėvai ar pan. leidžia popietę, dieną, savaitgalį kartu su mokiniais. Aš, kartu su antramete mokine, keliavom į susitikimą su UWC alumni šeima. Papietavę tradiciniam kinų maisto "dim sum" tipo restorane,  važiavom apžiūrėti Big Buddha statulos. Nelabai daug laiko turėjom, todėl nespėjom apžiūrėti kitų dalykų, esančių tame pačiame parke (The Wistom Path, Tee Walk etc.), bet diena praėjo itin įdomiai.

Lapkričio 9-oji - Sex Education COP day. Pamokos nevyko, o čia dienos programa:


9.00-9.20 am  Introduction                                                                                 
9.25 -10.35 am DiscussionKnow your limits
10.40 -11.40  am Anatomy-Pregnancy-Prevention       
12.00 -12.30 Questions                            
12.35 – 1.35 pm  STI’s                                                                                                                        
2.30- 3.15 Sexual Orientation       
3.15 – 4.00 pm Conclusion

Buvo įdomu išgirsti nuomones žmonių, žvelgiančių iš skirtingų perspektyvų (dėl aplinkos įtakos, religijos, kultūros etc.), diskutuoti su bendraamžiais ir mokytojais. 

Galiausiai, bet tikriausiai ir svarbiausiai, vakar vyko African Cultural Evening! Vakaras prasidėjo specialia vakariene. Maistas - tradicinis, dress code: 
Block 1: Pharaos and Cleopatras 
Block 2: Chiefs 
Block 3: Hunters
Block 4: Safari
Teachers: Inspirational African Figures

Po vakarienės - renginys, kurio metu šokiai, dainos, vaidinimai - visa, kas geriausiai atskleidžia Afrikos kultūrą. Dabar nerandu jokių filmukų, kuriuos galėčiau parodyti, bet esu tikra, kad kelių dienų bėgyje viskas bus youtube. Tai jei nepamiršiu, pasidalinsiu su Jumis. :)

  

3 komentarai: